All for Joomla All for Webmasters

web banner

Nü - Yağlı Boya Tablo 70 X140 Kargo Dahil 4700 TL ( + 18 KDV’si bile birlikte faturalandırılır..) Orijinal tuval üzeri yağlıboya tablodur.. Özel olarak üretilen 400 gr kalınlığında 1.sınıf sanatsal yağlıboya tuval üzerine çalışılır. Eserlerinizi uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanmak istiyorsanız; asılan ortamın nem veya rutubet alan bir duvar olmamasına, gün içerisinde çok fazla güneş ışığı almamasına ve ısı kaynaklarının yakınında durmamasına dikkat ediniz. Kurutulmuş masif ahşaplardan üretilen iç kasnaklar zamanla eğilmez(çap olmaz), zamanla ısı farkından etkilenmeden ömür boyu şeklini korur. Eserler su ile ıslatılmış yumuşak nemli bir bez ile temizlenebilir. Eserler üzerindeki çerçevesi ile birlikte gönderilir. Eserler asılmaya hazır biçimde gönderilir. Eserleriniz en geç 5(beş) iş günü içerisinde ahşap kutularda paketlenmiş olarak kargoya teslim edilir. Resim temsilidir. Lütfen ürün ölçülerine dikkat ediniz. Ürün 5 parçadan oluşmaktadır. Toplam kapladığı alan 50cm x 100cm’dir 2.8mm mdf malzemeden üretilmiştir.
 
Cem Karaca Kara Kalem Resim 35 X 50 Resim temsilidir. Lütfen ürün ölçülerine dikkat ediniz. Ürün 5 parçadan oluşmaktadır. Toplam kapladığı alan 50cm x 100cm’dir 2.8mm mdf malzemeden üretilmiştir. UV baskılıdır. Zamanla solma yapmaz, silinebilir. Ürün ile birlikte gönderilen 20 adet çift taraflı bant ile ürünü tüm pürüzsüz alana kolaylıkla monte edebilirsiniz. Baskıda kullanılan mürekkepler, insan sağlığı açısından gerekli testlerden geçirilmiştir ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermediği ilgili sertifikalarıyla kanıtlanmıştır. Ürünler aralarında boşluk bırakılarak asılmak üzere tasarlanmıştır. Bitişik uygulandığında birbirini tamamlamayabilir. Aralarına 1’er cm boşluk bırakılarak asılması tavsiye edilir.
 
( + 18 KDV'si bile birlikte faturalandırılır..)
 
ALICI İSENİZ AYNI FİYAT ÜZERİNDEN GET İLANI VERİLECEKTİR...!!ÇERÇEVESİZ GÖNDERİLECEKTİR.. dilerseniz çerçeve modeli seçebilir.. teslimi çerçeve ile birlikte teslim alabilirsiniz.. Çerçeve istekleri ücrete tabidir..!! ÖZEL TABLO YAPTIRMAK İSTERSENİZ.. BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ..!! ... Whataspp ile de iletişime geçebilirsiniz ... 0532 254 19 29 ( + 18 KDV’si bile birlikte faturalandırılır..)